loading
یادداشت: منتظر ارائه پیشنهادات,انتقادت , نظرات شما عزیزان هستیم .
تعداد نظرات: 390 چهارشنبه، ۱٩ فروردین ۱۳۸۸ تاریخ یادداشت:

تعداد حروف مجاز: 1024

محمد ۸:۱٧ ‎ب.ظ - شنبه، ٢٧ آبان ۱۳٩٦
لطفا موضوعاتی در مورد پیست شهر بهمن همراه با عکس و فیلم بگذارید با تشکر از سایتتون
پاسخ: با سلام و عرض تشکر
لطفا در این خصوص تقاضای همکاری داریم زحمت کشیده خودتون عکس و فیلم و مطالب مورد نظر تهیه و ارسال فرمائید بانام خودتون در سایت گذاشته خواهد شد
مرتضی کریمی - ٢٧/۸/۱۳٩٦ - ۳:٠۸ ‎ب.ظ
معصومه عسکری دهنو ٩:٢٠ ‎ب.ظ - جمعه، ۱٦ تیر ۱۳٩٦
باسلام اسامی برندگان مسابقه تفسیرسوره فتح کی اعلام میشود ممنون
پاسخ: با سلام . در مراسم روز بزرگداشت امام زادگان و بقاع متبرکه قرعه کشی و اعلام می شه
مرتضی کریمی - ۱۸/٤/۱۳٩٦ - ۳:٤۸ ‎ب.ظ
سجاد ۱۱:۳٦ ‎ق.ظ - سه‌شنبه، ٢٤ شهریور ۱۳٩٤
در اکثر مواقع به صورت کامل نوشته میشود و ثواب بسیاری هم دارد.
در جواب سجاد ٩:٥۱ ‎ق.ظ - پنجشنبه، ۱٩ شهریور ۱۳٩٤
نکته اول درسته ولی در مورد دوم به نظرم (ع) می تونه هم نشانه علیه السلام باشه هم علیهما السلام که گوینده  موقع گفتن باید رعایت کنه البته باز هم از افراد واردتر سوال بشه بد نیست
پاسخ: با تشکر
مرتضی کریمی - ۱٩/٦/۱۳٩٤ - ٢:٤۱ ‎ب.ظ
امید ۳:٢٠ ‎ب.ظ - چهارشنبه، ۱۱ شهریور ۱۳٩٤
سلام. پیشنهادی دارم آقای کریمی.اگه امکان دارد کتاب گوهران تابناک را بصورت پی دی اف درآورده و در سایت امامزادگان قرار دهید. این کتاب خیلی خوبه و همه ی مشخصه های بهمن درونش هست.هرچی سریعتر انجام بشه بهتره برای معرفی شهر بهمن و اینکه چه شخصیتهایی در شهر بهمن بودن.حاج آقا هاشمی تبار واقعا خوب بودن.با تشکر از شما
پاسخ: با سلام . چشم پیشنهاد خوبی هست اگه کسی بخواهد همه رات یکجا بگیرد.
البته ما کل کتاب را در سایت در قسمت معرفی امام زادگان با تفکیک مضوعات مختلف آورده ایم .
با تشکر
مرتضی کریمی - ۱۱/٦/۱۳٩٤ - ٩:٤۱ ‎ق.ظ
برنده ۸:٤٥ ‎ق.ظ - سه‌شنبه، ۱٠ شهریور ۱۳٩٤
دیگه 10 تومن برنده شدن اسکن کارت ملی برا چیه دیگه.خوب بدین دیگه
پاسخ: با سلام
حق با شماست و ارزشی ندارد
. اما در نظر داشته باشید ما بصورت غیر حضوری و مجازی با دوستان در ارتباط هستیم و برای اینکه سوء استفاده پیش نیاید و یا حق کسی پایمال نشود باید سندی داشته باشیم از این رو مشخصات کارت ملی را با مشخصاتی که قبلا همزمان با شرکت در مسابقه ارسال کرده تطبیق می دهیم تا مشکلی پیش نیاید. چون قبلا نیز در این موارد دچار مشکلات شده ایم.
با تشکر
مرتضی کریمی - ۱٠/٦/۱۳٩٤ - ٥:۳٧ ‎ق.ظ
کبری احمدی ٩:٥٦ ‎ب.ظ - دوشنبه، ٢ شهریور ۱۳٩٤
سلام. به منظور رعایت عدالت باید فاصله ی شهرها را در نظر گرفت و باید مسافت  را در مبلغ کمک هزینه ی سفر به مشهد مقدس موثر دانست.
پاسخ: با سلام :
حق با شماست ولی کانون نسبت به توانایی مالی که دارد ابتدا مقدار  و سهم را چهت تشویق و به عنوان کمک هزینه  مشخص می کند و بعدا قرعه کشی می شود و کم و زیاد آن به عهده خود عزیزان می باشد.
مرتضی کریمی - ۳/٦/۱۳٩٤ - ٢:۱٩ ‎ب.ظ
سجاد ٢:٠٥ ‎ق.ظ - دوشنبه، ٢ شهریور ۱۳٩٤
با سلام
در زبان فارسی و بخش جمع بستن کلمات با استفاده از "گان" اگر اسم که میخواهد جمع بسته شود به "ه" ختم شود ، "ه" حذف می گردد.
همچنین در زبان عربی برای مثنی از "علیهما" استفاده میگردد و به کار بردن "علیه السلام" (به اختصار "ع") اشتباه است
لطفا عنوان سایت را اصلاح فرمایید
به سایت امامزادگان احمد و جعفر (علیهما السلام) شهر بهمن خوش آمدید
پاسخ: با سلام
چشم آقا سچاد،
 درست می فرمائید ، حتما اصلاح می شود.
ممنون از تذکرتون.
مرتضی کریمی - ۳/٦/۱۳٩٤ - ٢:۱٢ ‎ب.ظ
دوستدار شما عزيزان ۳:٠۳ ‎ب.ظ - چهارشنبه، ٢۱ امرداد ۱۳٩٤
با تشكر از زحمات بي دريغ شما عزيزان
به زودي لينك سايت امامزادگان به سايت تبيان و شهيد آويني پيوند مي خورد و شاهد تغييرات زيادي در سايت خواهيد بود.
پاسخ: با سلام
ممنو با تشکر از شما دوست عزیز
مرتضی کریمی - ٢٢/٥/۱۳٩٤ - ۱:٠٩ ‎ق.ظ
شرکت کننده ٥:٤٧ ‎ب.ظ - دوشنبه، ۱٩ امرداد ۱۳٩٤
سلام ببخشید شرکت کنندگان باید تا 2 ماه دیگه صبر کنن تا برنده ها مشخص بشن!!!تعجب فکر نمی کنید خیلی طولانی باشه.کاش در دهه کرامت برندگان رو اعلام میکردینگل
پاسخ: با سلام
چشم تو برنامه هست انشاءالله سعی می کنیم این کار را بکنیم
مرتضی کریمی - ٢٠/٥/۱۳٩٤ - ۸:٤۳ ‎ق.ظ
.......... ۱٢:٠۸ ‎ب.ظ - شنبه، ۱٧ امرداد ۱۳٩٤
نویسننده نظر : ( ناشناس )
نمایش نظر تائید نشد.
پاسخ: با سلام
تذکر به این دوست ناشناس ( و یا احیانا تعداد اندکی دوستان شبیه به آن ) که به قصد کوبیدن مسئولین و خادمین امام زادگان در سایت بحث دارد
قسمت اول تذکر :
با استحضار می رساند اگر در محدوده حرم مورد خاصی مشاهده شود تذکر یا جلوگیری می شود اما ما نمی توانیم از زوارو یا مردمی که در اطراف حرم یا محوطه پارک و سکوهای استراحتگاه می آیند سئوال و جواب یا باز پرسی کنیم یا اگر خانمی بدون چادر یا با مانتو مشاهده شد به او تهمت بی حجابی بزنیم و با او برخورد کنیم و یا اگر دختر و پسر یا خانم و آقایی تنها در روی یک سکو نشته بودند با آنها برخورد کنیم و از آنها سئوال کنیم شما زن و شوهرید یا نیستید و یا چکاره هم هستید ؟. در ضمن کشیدن قلیان در محوطه سکوهای استراحتگاه ممنوع نیست وکسی هم مجوز برخورد به خاطر قلیان را ندارد . چنین رفتاری  زشت و زننده و غیر شرعی هست و قانونا هم ما مجاز به چنین برخوردی نیستیم و برخورد نابجا موجب رنجش زوار و بدنامی امام زادگان و مسئولین مربوطه می شود.
ادامه در  قسمت دوم (متن پایین )
مرتضی کریمی - ۱٧/٥/۱۳٩٤ - ٢:۱٢ ‎ق.ظ
.......... ۱۱:٥٥ ‎ق.ظ - شنبه، ۱٧ امرداد ۱۳٩٤
نویسنده نظر ( ناشناس )
نمایش نظر تائید نشد.
پاسخ: با سلام
قسمت دوم تذکر :
تذکر به این دوست ناشناس( و یا احیانا تعداد اندکی دوستان شبیه به آن ) که به قصد کوبیدن مسئولین و خادمین امام زادگان در سایت بحث دارد


ما در سایت به اندازه کافی بحث کردیم و به نتیجه نمی رسیم و از این به بعد نظرات شما در سایت نمایش و پاسخ داده نخواهد  شد پس شما اگر واقعا پیشنهاد و انتقاد سازنده و یا قصد خیر دارید تشریف بیاورید اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان آباده آنجا در حضور ریئس اداره اوقاف و هیات امناء  مرد و مردانه حضوراُ رو در رو ضمن اینکه خودتون را معرفی می کنید ما برادرانه همدیگه را می شناسیم و آنجا پیشنهادات و انتقادات را می شنویم.
با تشکر
مرتضی کریمی - ۱٧/٥/۱۳٩٤ - ٢:٠۱ ‎ق.ظ
ن.ت ۱٢:٢٠ ‎ق.ظ - شنبه، ۱٧ امرداد ۱۳٩٤
با سلام
اگر امکان داشته باشد اسامی کسانی که پاسخ صحیح داده اند ولی اطلاعاتشان کامل نیست ایکاش در سایت قرار میدادید
پاسخ: با سلام
تعدا د زیاد بود اما به تدریج نواقص را فرستادند ولی باز هم هست و به دلایلی اعلام اسامی انجام نمیشه . البته همه می توانند با استفاده از سابقه خود در ایمیلهایشان پاسخنامه ارسالیشان را چک کنند و با فرم اصلی ما تطبیق دهند اگه جایی را کم نوشتند مجدد کامل بفرستند . البته این مشکل فقط برای دوستانی بوده که پاسخنامه و مشخصاتشان را با ایمیل خودشان فرستادند . سایر دوستان که از طریق فرم پاسخنامه در سایت فرستادند مشخصاتشان تکمیل است و مشکلی ندارند چون پر کردن تمام  کادر های پاسخنامه اجباری می باشد و در صورت ناقص بودن فرم ، به آنها پیام ناقص بودن می دهد و ارسال نمی شود.
با تشکر از شما
مرتضی کریمی - ۱٧/٥/۱۳٩٤ - ۱٢:٥٥ ‎ق.ظ
علی ۱٢:٤٦ ‎ق.ظ - جمعه، ۱٦ امرداد ۱۳٩٤
سلام.
به سؤال 11 اعتراض دارم:
گزینه "د" همه موارد نبود زمانیکه من پاسخها رو فرستادم.. اصلا این سؤال ابهام داره. میتونه "الف" و هم "د" درست باشه. چون توی منبع، درست و حسابی نگفته بود. معلوم نبود فرو ریختن پایه های امید مشرکان به کدام عامل برمیگشت. سؤالش خیلی بد بود.
پاسخ: با سلام خدمت دوست عزیز
سئوال 11 ابهام ندارد کمی تامل دارد و شاید سخت به نظر آید ولی با کمی توجه می فهمید که در تفسیر همه موارد گفته را ذکر کرده نتیجه گیری اینکه جواب به همه موارد بر می گردد . در ضمن اگر شما تا تاریخ 26 تیر پاسخنامه شما ارسال شده باشد طب دلیلی که در یاداشتهای قبلی گفتم  سئوال 11 را هر جوابی که نوشته باشید ما صحیح قبول می کنیم .
با تشکر
مرتضی کریمی - ۱٧/٥/۱۳٩٤ - ۱٢:۳٥ ‎ق.ظ
محمد ۱٢:۳۱ ‎ب.ظ - پنجشنبه، ۱٥ امرداد ۱۳٩٤
سلام برای دوستانی که امتیاز 100 دارند حداقل یک امتیازویژه قایل شوید لطفا؟ منتخباتون رو از بین امتیاز 100  انتخاب کنید.چون بالاخره با دقت بیشتری جواب دادن.
پاسخ: با سلام
چشم - این کار  مد نظر بوده.

با تشکرمرتضی کریمی - ۱٥/٥/۱۳٩٤ - ٢:٤٢ ‎ق.ظ
علی ۳:٥۳ ‎ق.ظ - پنجشنبه، ۱٥ امرداد ۱۳٩٤
باسلام ایا با امتیاز 80 شانس برنده شدن هست .باتشکر
پاسخ: سلام
هنوز معلوم نیست احتمالا در قرعه کشی شرکت داده می شوند ولی احتمال برنده شدن خیلی کم است با توجه به تعداد شرکت کنندگان  اولویت از 90 به بالاست.
با تشکر
مرتضی کریمی - ۱٤/٥/۱۳٩٤ - ۱۱:٢٧ ‎ب.ظ
۸:٢٥ ‎ب.ظ - چهارشنبه، ۱٤ امرداد ۱۳٩٤
یک  اشتباه کاملا واضح
دقت کنید که باید پاسخ نامه را با توجه به تاریخ و زمان ارسال جواب بررسی کنید زیرا در ابتدای شروع مسابقه تعدادی از سوالات ایراد داشت و بعدا ایرادات رفع و اصلاح شد و یک جواب تغییر کرد.
متاسفانه پاسخ نامه را با توجه به جواب نهایی تصحیح و بررسی کرده اید
این مورد را میتوانید با بررسی سیستم دریافت جواب سوالات مشاهده کنید
پاسخ: با سلام
بله درست می فرمائید جواب سئوال 11 با نظر مربی در تاریخ 24 تیر ماه تعغیر کرد . اما بسیاری از دوستان که در تماس بودند در جریان هستند ما تا تاریخ 25 تیرماه برای همه شرکت کنندگان جواب 11 را صحیح در نظر گرفتیم و امتیاز مربوطه به آنها داده شده . و از 26 تیرماه به بعد طبق جواب جدید برسی شده است. و از این جهت نیز در نظر داشته ایم که حق کسی از بین نرود.
با تشکر ممنون از توجهتون
مرتضی کریمی - ۱٤/٥/۱۳٩٤ - ۱:۳٢ ‎ب.ظ
٧:٤۸ ‎ب.ظ - دوشنبه، ۱٢ امرداد ۱۳٩٤
10 روز تمام نشد!!
پاسخ: با سلام
بدین وسیله از کلیه دوستان به جهت وقفه در اعلام اسامی و امتیازات ( به دلیل مسافرت اضطراری و عدم دسترسی به سیستم و نت ) پوزش می طلبم . انشااء تا دو روز آینده اعلام خواهد شد .
مرتضی کریمی - ۱٢/٥/۱۳٩٤ - ۱۱:٢٧ ‎ب.ظ
محمد ٧:٤۸ ‎ب.ظ - شنبه، ۱٠ امرداد ۱۳٩٤
سلام.دوستان درست میگن تنها به گذاشتن اسامی برندگان اکتفا کنید.و اگه میخوواید از طریق ایمیا امتیازاتشون رو براشون ارسال کنید همه به شما اطمینان دارن اگه جوابهای درست سوالات رو بزارید هرکس میفهمه چی کار کرده و اعتراض نمیکنه.گذاشتن برندگان خیلی بهتره تا لیست همه
پاسخ: با سلام
ممنون
مرتضی کریمی - ۱۱/٥/۱۳٩٤ - ٥:٤٥ ‎ق.ظ
کاربر ٦:٠٠ ‎ب.ظ - سه‌شنبه، ٦ امرداد ۱۳٩٤
سلام تمام حرفهای شما درست اما کاش فقط به گذاشتن نام افراد و امتیاز اکتفا کنید و شهر هم نزارید لطفا.میدونیم و به شما اطمینان داریم اما اینکه در معرض دید همه باشه به نظرم درست نیست کاش امتیازات افراد رو به ایمیلشون میفرستادین یا سیستم هوشمد داشتین که با وارد کردن کدملی هر شرکت کننده امتیازش برای خودش فقط قابل ملاحظه بود چون مرسوم نیست که معمولا لیست همه افراد در مسابقات گذاشته بشه و فقط اسامی منتخبان و برندگان رو میزارن.ایشاالله که از نظرات من و دوستان استفاده بشه و تنها به خوندنش اکتفا نشه.ممنون
پاسخ: سلام
ممنون از توجهتون -
در  یکی از مسابقات دوره های قبل که استانی بود خواستیم امتیاز  را ایمیل کنیم اما بعضی ها با اعتراض احساس می کنند به آنها بی عدالتی شده و ما نمی خواهیم اسامی سایر شرکت کننده ها و امتیازاتشان را بگیم . در ضمن مسابقات مختلف اوقاف و سایر هم اسامی و شهر را اعلام می کنند ما هم طبق همان عمل می کنیم البته فقط شهر مرکز استان را می نویسیم این طوری از نظر تشویق جهت  شرکت در مسابقات و برنامه های فرهنگی زیادتر می شود .
با تشکر
مرتضی کریمی - ٦/٥/۱۳٩٤ - ۱۱:٤٠ ‎ب.ظ